Tovar posielame

kurierskou

spoločnosťou

 

 

 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

 


 


NAJPREDÁVANEJŠÍ

Tovar v akcii


RLC, LC, C stolné merače

Merače RLC

Merače parametrov súčiastok, často nazývané merače RLC (aj keď zďaleka nie vždy meria všetky tieto parametre alebo naopak meria aj niektoré ďalšie) tvoria samostatnú skupinu prístrojov buď v ručnom alebo stolnom prevedení.Niektoré ich základné funkcie, obvykle v menšom rozsahu a často iba s orientačné presnosťou, bývajú integrované aj do univerzálnych multimetrov . Samostatný merač RLC ako ostatne každý špecializovaný merací prístroj je určený pre náročnejších alebo častejšie vykonávaná merania.

V prehľade nižšie nájdete ako napríklad iba merače kapacít (merače kondenzátorov), tak kombinované merače indukčnosťou (merače cievok) a kapacít a samozrejme prístroje, ktoré merajú všetky tri základné parametre vrátane elektrického odporu (resistance), teda obsahujú aj ohmmeter. Okrem základného merania RLC parametrov meria dokonalejšie prístroje aj súvisiace veličiny: stratový činiteľ D, činiteľ kvality Q alebo uhol.

Jednu skupinu meračov RLC tvoria ručné prístroje , malé, ľahké a ľahko prenosné, vhodné najmä pre servisné ušiel a meranie "v teréne". Niekedy sú z dôvodov univerzálnosti doplnené io meranie napätia, prúdov, frekvencie a ďalších veličín a potom sa už stiera rozdiel medzi multimetrom a takýmto univerzálnym meračom RLC. Do ktorej kategórie v tom prípade prístroj zaradiť záleží potom skôr na tom, pre ktoré meranie je prístroj optimalizovaný z hľadiska presnosti, počtu meracích rozsahov a ďalších vlastností.

Ďalšou skupinou sú stolné merače RLC , precízne prístroje obvykle s vyššou presnosťou a pre náročnejšie meranie.Tie sú určené pre vybavenie laboratórií a servisných a dielenských pracovísk. Môžu byť tiež vybavené možnosťou prenosu dát a ďalšími funkciami.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Naša cena 1 050,00 €

skladom
novinka


 

Naša cena 1 576,00 €

skladom
novinka


 

Naša cena 1 795,00 €

skladom
novinka


 

Naša cena 2 590,00 €

skladom


 

Naša cena 2 954,00 €

skladom
novinkaNaša cena 995,00 €

skladom


 

Naša cena 1 852,00 €

skladom

MDk5OGQ3Y