Tovar posielame

kurierskou

spoločnosťou

 

 

 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

 


 


Tovar v akcii


Termokamery / Termokamery Fluke

Termokamery Fluke (niekedy označované ako infrakamery, termálne kamery alebo infračervené termálne kamery) zachytávajú obraz infračervenej energie alebo teploty. Termokamery Fluke využívajú patentovanú technológiu IR-Fusion ® a kombinujú tak výkon infrasledovaní a sledovanie viditeľného svetla na rovnakom displeji.Termálne zobrazovanie čiže termografia slúži na vytvorenie teplotných máp a zisťovania zmien teplôt u objektov. Tieto zmeny umožňujú používateľom zistiť problémy ešte pred nákladnými prestojmi alebo sledovať vývoj problémov tak, aby bolo možné naplánovať údržbu na dobu plánovanej odstávky alebo rezervovaných prostriedkov z rozpočtu.Termálne zobrazovanie je cenný nástroj, ktorý môže mať významný vplyv na vyhľadávanie problémov a produktivitu údržby (rovnako ako na ziskovosť) pri použití v priemyselných a elektrotechnických aplikáciách av diagnostike budov. Tu uvedené nástroje vám pomôžu získať informácie o termálnom zobrazovaní, či už vlastníte termokameru alebo ešte len uvažujete o jej kúpe.

Ponúkame Vám 50 rokov skúseností s vývojom, výrobou a predajom infrateplomerov a termokamier Fluke.V prípade akéhokoľvek dopytu nás neváhajte kontaktovať.

Radi Vás bezplatne navštívime, predvedieme všetky modely termokamier, vysvetlíme princípy termodiagnostiky a samozrejme dodáme termokameru presne podľa Vašich potrieb a technických požiadaviek. Školenie zdarma!!!

Kontaktovať Nás môžete na tel.č. 0905 645 343 alebo e-mailovej adrese tikask@stonline.sk

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

1 390,00 €

Naša cena 1 360,00 €

skladom
akcia
doprava zdarma
top produkt


 

Naša cena 3 670,00 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma


novinka
akcia
doprava zdarma


 

Naša cena 798,00 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma


5 885,00 €

Naša cena 5 880,00 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma


1 610,00 €

Naša cena 1 570,00 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarmaNaša cena 2 640,00 €

skladom
novinka
doprava zdarmaNaša cena 4 420,00 €

skladom
novinka
doprava zdarma


 

Naša cena 12 850,00 €

skladom
doprava zdarma

NjhmZW